Журнал “Цінності життя” – ваш друг, ваше натхнення

Мрієте досягти успіху? Хочете втілити свої плани? Бажаєте стати коханою і успішною? Хочете, щоб у вашій сім’ї завжди панувало взаєморозуміння?
Ви зможете все це зробити, тому що у вас є надійний друг і порадник – журнал «Цінності життя»! В ньому – ваше натхнення!

журнал ценности жизни

Журнал «Цінності життя»: 5 секретів популярності

1. Команда професіоналів ретельно продумує кожну публікацію, кожен рядок тексту! Жодної сумнівної «букви»! Журнал співпрацює тільки зі справжніми майстрами-психологами.
2. Журнал пропагує добро, оптимізм, віру в краще. Ніякої жорстокості, смутку, песимізму!
3. Журнал розсилається як у друкованому вигляді, так і в електронному варіанті. Число підписників стрімко зростає. На момент написання статті – це більше 2 мільйонів читачів, яким журнал доставляється по електронній пошті!
4. Важко перебільшити значення соціальних мереж в сучасному житті. Журнал знайшов прихильників і там! Понад 70 тисяч читачів цікавляться нами в ВКонтакте, Одноклассниках, Instagram ,Twitter, Facebook, Google+.
5. «Цінності життя» – це дорогоцінна скринька порад в сфері відносин, особистісного росту, теорії успіху і здобуття авторитету, сімейного благополуччя, краси і здоров’я.

Розмістіть вашу рекламу в молодому перспективному виданні «Цінності життя» і переконайтесь в її ефективності!

журнал ценности жизни

Чому варто розмістити рекламу в журналі «Цінності життя»?

• Журнал зберігають, переглядають сотні разів. Ваша реклама працюватиме довго!
• Цільова аудиторія 2,5 мільйони читачів зацікавиться Вашою пропозицією!

• Довіра до матеріалів журналу набагато більша, ніж до інтернет-реклами.

• Журнал потрапляє до рук подруги, сестри, мами… «Сарафанне радіо» працює!

  • Ваша реклама буде також розміщена на сайті tsennosti.com  та unilas.com. Раз в тиждень протягом 5 місяців рекламне посилання буде розміщене в 6 соц. мережах  та на 50 форумах.

журнал ценности жизни

————————-Увага! Акція! ——————————

Розмістіть Вашу рекламу до кінця 2015 року отримайте знижку 20%! Ознайомтеся з усіма подробицями проекту і таблицею розцінок! Перегляньте презентацію та детальну інформацію на сайті http://tsennosti.com/!
вже сьогодні! Тел. 0635168017
Пишіть на пошту tsennostiz@gmail.com.
Замовте рекламу в наступному номері журналу! Піймайте «золоту хвилю» стрімкого зростання продажу під час передноворічних свят!
Ваші покупці очікують Вас!

Категорія : Без рубрики

Коментарі закриті.