Умови конкурсу «Краще привітання до Великодня»

Увага! Прийом вітань закінчено! Голосуйте за конкурсні роботи на сторінці “Красиві привітання з Великоднем українською мовою!”

Шановні читачі сайту! Запрошуємо вас спробувати свої сили і талант в конкурсі “Краще привітання до Великодня”! Отримайте гроші за свій талант!конкурс

1. Конкурсні роботи, які відповідають визначеним вимогам, приймаються до 11 квітня 2017 року (включно) на електронну адресу tereweni@ukr.net. 12 квітня привітання будуть опубліковані на сайті «Українські теревені».

2. Голосування відбувається чесно та прозоро, триває до 24 квітня 2017 року. Голоси приймаються від звичайних відвідувачів сайту. З одної IP-адреси можливе зарахування тільки одного голосу. За ходом голосування можуть слідкувати всі бажаючі.

3. Нагородження переможців буде проходити з 27 по 30 квітня. Організатори конкурсу зв’яжуться з переможцями для уточнення зручного способу отримання грошової винагороди, а саме:

  • на карту Приватбанку;
  • на рахунок мобільного телефону;
  • на електронний гаманець WebMoney.

4. Переможці конкурсу за результатами голосування відвідувачів отримають винагороди:

  • 1 місце – 200 грн.
  • 2 місце – 100 грн.
  • 3 місце – 60 грн.

Організатори конкурсу залишають за собою право відзначити інших учасників заохочувальними грошовими призами в розмірі 50 грн. незалежно від ходу голосування.

Переможці конкурсу будуть опубліковані на сторінці «Наші переможці». Ознайомтеся також з вимогами до віршів на конкурс «Краще привітання до Великодня».

Вітаємо вас з наступаючими святами!

 Великодні листівки, листівки з Великоднем, вітальна листівка з Великоднем, великодня листівка малюнок

Категорія : Конкурси

Коментарі закриті.