Тимошенко про газ: ціни повинні бути знижені!

Юлія Тимошенко вимагає від українського уряду значного зниження тарифів на газ! Ніхто з нардепів до цього часу не смів заявляти про це!

Що це? Спроба відновити увагу до своєї особи? Обґрунтовані і обдумані коментарі? Даремна надія, дарована українцям? Чи реальна допомога знесиленому і зневіреному народу?

тимошенко газ

Це покаже майбутнє! Точно ві одне: це неймовірна сміливість української жінки!

Народ відреагував миттєво! Уже сьогодні в Харкові люди збираються влаштувати мітинг проти підвищення тарифів.

За кілька днів авторитет «залізної леді» України зріс неймовірно! Адже вона не говорить людям із співчуваючим обличчям «Треба…». Вона дарує надію простим українцям, що після сплати комуналки у них ще можуть залишитися гроші на хліб!

За підрахунками Тимошенко ціна на газ завищена!

Розумна вартість складає максимум 3505 українських гривників за тисячу кубометрів такого необхідного блакитного палива ! А це наполовину менше, ніж пропагують в уряді! Причому МВФ, за словами Тимошенко, не наполягає, щоб з простих середньостатистичних українців зняли останню шкуру!

Чи вдасться Юлії втілити свої радикальні заяви в дію? Чи зможуть українці забезпечити теплом своїх дітей? Чи не прийдеться пояснювати своєму сину і доньці, чому батареї в і ледь теплі, доводячи цим свою неспроможність забезпечити сім′ю найнеобхіднішим?

Українці розуміють, що в теперішній час потрібно підтримати свою країну, свій сміливий уряд, якому зараз вкрай нелегко! Необхідно триматися разом, як би важко не було! Не можна пускати в своє серце зневіри і зла! Але десь у глибині змученого серця народ вірить, що зможе заробити на тепло і світло у власному і! А тарифи будуть хоч приблизно співвідноситись з отриманою винагородою за працю!

Категорія : Про це говорять!

Відповісти