Солотвино – відпочинок на солоних озерах

На черзі розповідь про ще одне лікувальне озеро, яке варто відвідати влітку. Раніше ми писали про Біле озеро та Світязь, які ідеально підходять для сімейного відпочинку з дітьми. Карпатські озера – очищення душі в незайманих куточках природи. А ось солоні озера в Солотвино – прекрасна альтенатива морському відпочинку і цілитель для українців.

Багата історія містечка Солотвино

Сучасне Солотвино вперше згадується в 19 столітті, але ще раніше про нього було відомо багатьом середньовічнім народам за межами теперішньої Україні. Справа в тому, що містечко постачало сіль в країни Західної Європи по так званому Соляному шляху, уздовж якого будувалось багато родових замків закарпатської знаті. Заможні люди чудово розуміли цінність солі і вигоду, яку можна отримати, продаючи її. Саме це і не дозволило занепасти Солотвину, а згодом стати відомим не лише в Україні.

Солотвино ─ відпочинок запам’ятається на все життя

солотвино озера, солотвино відпочинок

Невелике селище Закарпаття щороку зустрічає багато гостей. Деякі туристи сюди потрапляють вперше, вирішуючи відвідати нові місця і запастися новими враженнями до наступної відпустки. А багатьом так сподобався відпочинок в Солотвино, що приїзд сюди став традицією, якої дотримуються не перший рік.

Місцевість, де розташовано селище, зачаровує не лише загадковою величчю гір, п’янким повітрям і гостинними мешканцями, але і цілющими властивостями озер і соляних шахт, якими славиться цей лікувально-оздоровчий курорт. Сюди прагнуть потрапити всі, хто має проблеми з дихальною системою організму, тому що властивості солі в цих краях просто чудодійна.

Солотвино 2016 року не змінює традиції

солотвино озера, солотвино відпочинок

 

Відпочинок в Солотвино стає дедалі кращим і доступнішим для всіх бажаючих. Тут є можливість не тільки покращити стан здоров’я, але відпочити і душею, насолоджуючись природою. Це прекрасне селище дозволяє більш детально ознайомитись с побутом мешканців Закарпаття, їх традиціями і віруваннями.  Кожного відпочиваючого очікують незабутні моменти його відпустки.

М’який і досить теплий клімат курорту сподобається всім, хто бажає поніжитись на сонці і вдосталь поплавати. Вода в озерах Солотвино дуже тепла, причина цьому ─ сіль, яка добре зберігає високу температуру, тому цілком логічною є тенденція приїжджати сюди з дітьми, які, як відомо, дуже люблять купатися.

Любителі культурного відпочинку теж знайдуть чим зайнятись на курорті. Велика кількість різних старовинних споруд, куди організовують екскурсії, приведуть в захоплення прихильників історії. На території селища часто організовують всілякі ярмарки, тому без дивовижного сувеніра додому не повернеться ніхто.

Навіть є можливість відвідати географічній центр Європи, що знаходиться недалеко біля села Ділове.

В Солотвино ціни сподобаються всім

Цінова політика Солотвино настільки демократична, що дозволяє кожному туристу насолодитись перевагами відпочинку тут. Курорт відрізняється дешевизною на фоні інших, що не раз відмічається бувалими туристами.

Найперше, що цікавить відпочиваючого ─ це житло. В Солотвино з цим немає проблем, тому що є великий вибір, де можна поселитись на час відпочинку:

  • Приватний сектор.

Гостинні жителі селища здають в оренду не лише кімнати, але і цілі будинки. Турист має можливість вибрати те, що йому до душі і по карману. Варто пам’ятати, що ціна залежить від місця розташування оселі і її комфортності.

  • Бази відпочинку.

З кожним роком в Солотвино на Закарпатті відкриваються нові бази відпочинку, які пропонують своїм гостям різні додаткові переваги: басейн, сауна, міні-зоопарки, купальні. Ціни від 1800 гривень за сутки, але в багатьох готелях діють різні акції, що істотно дозволяють зекономити.

  • Дикий відпочинок.

Проживання в особистому автомобілі, в палатці або під накриттям з тенту нікого не здивує в Солотвино. Багато людей хочуть відчути життя серед природи гір, тому вибирають такий тип відпочинку, відмовляючись від багатьох благ цивілізації за які потрібно платити.

Солотвино бази ─ великий вибір і доступні ціни на проживання

Переважна більшість відпочиваючих хоче провести відпустку комфортно і без зайвих хвилювань. Щоби це стало реальністю, варто зупинити свій вибір на одній із баз відпочинку курорту. Там гарантують не тільки проживання в комфортабельних кімнатах на різну кількість чоловік, але і харчування, додаткові розважальні і оздоровчі комплекси, пляж, вихід до природного озера або наявність власного, штучного озера.

Особлива цінність – соляні шахти Солотвино, які широко використовуються для лікування дихальних шляхів та алергії.

соляні шахти в Солотвино

Для туриста пропонується великий вибір баз економ і комфорт класу, все залежить від побажань самої людини і її бачення ідеального відпочинку.

В Солотвино озера цілющі і красиві

Озера Солотвино ─ одно із головних причин такої популярності курорту, їх ще називають Мертвим морем України. І це не дивно, тому що висока солоність цих водойм виштовхує тіло людини на поверхню, дозволяючи лежати на воді. Це джерела унікальних і цілющих грязей і ропи, щедро насичених різними мікроелементами, що благодатно діють на здоров’я людини, яка купається в озері і покриває тіло грязьовими масками. Таким способом можна позбутися багатьох хвороб назавжди.

Окрім солоних водойм є також йодовані і прісні озера. Якщо в прісні воді дозволено купатись всім бажаючим, то в йодоване озеро варто входити тільки після консультації з спеціалістом, щоби не зашкодити здоров’ю.

Категорія : Подорож Україною
Мітки:

Коментарі закриті.