Переможець Євробачення 2016 – Україна! Дякуємо тобі, Джамало!

Це неймовірно! Вся Україна застигла перед екранами телевізорів близько другої ночі. Останні хвилини чекання, і Україна стала переможцем Євробачення 2016!

aIDEf1031NQ

Наша учасниця отримала рекордну кількість дванадцяток від різних країн! Пісня Джамали все ж зачепила душі жителів всього світу!

Схвильована Джамала побажала миру та любові кожному. Вона знайшла потрібні слова!

Відомі зірки і раніше пророкували Джамалі гарні позиції в конкурсі. А національний відбір ішов не завжди з хорошими коментарями.

Австралія зайняла друге місце в конкурсі. Третьою стала Росія.

Євробачення 2016: результати голосування

Голосування Євробачення 2016 відбувалося за новою системою. У кожній країні було обране своє компетентне журі. Саме воно визначало бали для конкурсантів. Кому йде найвищий бал – 12, оголошували в онлайн трансляції з кожної країни. Але це лише половина балів. Друга частина – бали від простих глядачів.

Україна віддала найвищий бал за Литву. Результати оголошувала оптимістична Вєрка Сердючка!

До останнього в лідерах трималась Австралія! В фіналі голосування найвищі бали глядачі дали Україні і Росії.  Це було так символічно! Хто стане переможцем не було відомо до останнього моменту!

Давнадцятками Україну нагородило журі Сан-Марино, Польщі, Грузії, Данії, Боснії і Герцеговини,  Молдови, Словенії, Латвії, Сербії,  Ізраїлю та  Македонії. Італійці, британці та ажербайжанці – по десяточці.

З результатом 534 бали перемогу здобуває Джамала! Лише на 23 бали вона відірвалась від явного лідера – Австралїї.

Результати Євробачення 2016: Україна вражає

Євробачення 2016 джамала

Вражає той факт, що українські глядачі віддали найвищий бал (12) виконавцю з Росії – Сергію Лазарєву! І це не дивлячись на всі перипетії, які діються! Та це ще не всі сюрпризи! Росіяни віддали Джамалі десятку, і ми за це їм вдячні! Виявляється, дружба слов’янських народів – не порожні слова! А от журі обох країн не дало жадного балу своїм прямим конкурентам.

За сумою всіх балів Джамала стала лідером!

І це неймовірно! Джамала принесла перемогу Україні! Ласкава просимо, Євробачення 2017!!!

Категорія : Про це говорять!

Коментарі закриті.