Одеса: цікаві місця, про які ви не знали

Куди піти в Одесі? Ми пропонуємо свій маршрут! Найбільш визначні місця ви вже, звичайно, відвідали. Тоді подорожуйте і далі Одесою: цікаві місця ще не закінчились!

Музей воскових фігур «У баби Уті»

• Працює цілодобово: з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора;
• 30 гривень – білет для дорослих; для дітей, пенсіонерів – 20 гривень, для студентів – 25 гривень.
• Адреса: вулиця Рішельєвська, 4;
• Містить 70 експонатів.

у баби уті одеса

Музей розташований у центрі, неподалік від яскравого Театру опери та балету. Одразу привертає до себе увагу, адже над входом висить лялька старої жінки, а магнітофонний запис її голосу усіляко запрошує бажаючих зайти.

При вході, трохи збоку, сидить якийсь мужчина на підвіконні. Не звертаєш на це уваги і, лише покидаючи музей, дивишся на нього і розумієш, що це – воскова фігура! На цей гачок попадається кожен.

В музеї декілька залів. Кожен з них – тематичний. При вході зустрічають герої з «Аватару» – вони зростом до стелі, насичено синього кольору. Над фігурами дуже добро попрацювали, вони розміщені у різних позах. У музеї є герої з «Шреку».

В історичному залі рекомендуємо познайомитися з Катериною Великою, побачити, яким красивим був Потьомкін. Також представлені Гоголь, ранений Дантес, кохана Пушкіна, світська дама, на раути до якої всі персони вважали за честь бути присутніми. Біля кожної фігури є пам’ятки, прочитавши які можна ознайомитися з життям цієї людини. Не обійшлося на виставці і без ві для Одеси діячів: тут є Дерибас, в честь якого і названа сусідня центральна вулиця Дерибасівська.

Є в залі і Рішельє – в його честь також названа центральна вулиця Одеси. Сам музей розташований на Рішельєвскій. В інших залах можна побачити Жеглова та Шарапова. Познайомтесь з Вірою Холодною, актрисою німого кіно. Для її експозиції виділили цілу кімнату. Є тут і Шварцнеггер, Меркюри, Джексон, сучасні актори та актриси російського кінематографу.

Особлива увага приділена макетам міста у вигляді будинків, які теплим сяйвом світла чудово передають настрій міста.

Зали музею розташовані по колу. В кінці ви просто виходите на вулицю. Цікава річ: коли людина входить в ту чи іншу залу, то загорається світло і починає звучати жіночий голос, який розповідає про життя представлених об’єктів.

Археологічній музей в Одесі

• Адреса: вулиця Ланжеронівська, 4
• Вихідний – понеділок, графік – з десятої ранку до шостої вечора;
• 15 гривень – квиток для дорослої людини, 7 гривень – для дітей.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Цей музей не залишить нікого байдужим. Спочатку людина заглядає в Кам’яний вік – в музеї достатньо багато посуди, стріл, є навіть фігура людини Кам’яного віку. Потім можна перейти до залу Ольвії, Херсонесу – там можна побачити велику кількість посуду, амфор, кам’яних стел того періоду.

Спустившись униз – людина опиняється у залі, де розміщена єгипетська мумія жінки, можна побачити взуття єгиптянок, також є невеличкі саркофаги, в яких розміщали нутрощі єгиптян. Зазирнувши у Скіфську залу, можна побачити одежу жінок та кольчуги воїнів. Є у музеї і незвична зала, у якій експонуються золоті монети, намиста, вуздечки для коней.

На виході з музею можна придбати тематичну літературу.

В музеї багато залів, відвідувати буде цікаво і дітям, і дорослим, розраховуйте не менш, як на три години, щоб ознайомитися з експонатами.

Музей шоколаду в Одесі

• Вулиця Дерибасівська, 14
• З одинадцятої ранку до восьмої вечора;

Музей також розташований у центрі міста. При вході чуєш аромат какао. Відвідання музею проходить під керівництвом екскурсовода. Можна побачити дракона з шоколаду, его довжина майже метр, є там і календар майя з чорного та білого шоколаду. Робітниця розповідає про історію появи шоколаду.

Розмаїття чудових експонатів гарно впливають на настрій – там є корабель з чорно-білого шоколаду, мобільний , джокер на полотні – все це зроблено з шоколаду. На виході пригощають справжнім шоколадом, поданим у пластиковій склянці.

 

327017

Туфелька з шоколаду. Музей шоколаду в Одесі

Ціни вказані на момент написання статті – серпень 2015 року.

Категорія : Подорож Україною

Коментарі закриті.