Нові професії для жінок: ще не пізно стати успішною!

Не влаштовує місце роботи? Тоді дізнайтеся, які найбільш затребувані професії для жінок! Які нові професії тільки починають з’являтися?

У нашому суспільстві жінкам відведена роль не тільки матері своїх дітей, доброї господині і люблячої дружини! Красуні і розумниці можуть зайняти високе положення в суспільстві, отримувати високі зарплати і бути відомими у своїй сфері! Так, для цього у жінки менше часу, ніж у чоловіка … Але це підштовхує її шукати більш швидкі та ефективні шляхи!

Дружина заробляє більше за чоловіка? Повага до неї буде зростати! Чим вище статус дружини в суспільстві, тим більше чоловік буде її цінувати! Адже вона розумна, цікава, впевнена в собі! І своїми діями (саме діями, а не докорами) можtпідштовхнути і чоловіка до нових звершень!стати успішною

Нові професії 2017

Проаналізуйте список нових професій! Багато з них не вимагають величезних знань і можуть базуватися на уже здобутій освіті! Необхідно тільки постійне самовдосконалення, особистісний ріст, праця, прагнення! І напевно, кілька семінарів …

Ще не пізно освоїти нову спеціальність! Ніколи не пізно!

Які нові професії 2015 особливо припадуть Вам до душі? Може саме одна з них допоможе Вам стати успішною!

Бренд менеджер

Сучасна актуальна серед жінок професія, яка не тільки буде цікавою, а й добре оплачуваною. Бренд-менеджер повинен розробити стратегію просування та продажу продуктів певного бренду, використовуючи різні способи.

Копірайтер

Спеціаліст з написання статей різної тематики для інтернет-сайтів. Об’єднує вміння вивчати і систематизувати інформацію, проводити дослідження, цікаво і грамотно викладати свої думки. Важливими перевагами професії є те, що можна трудитися, не виходячи з дому. Інтернет-біржі копірайтингу – місце, де зустрічаються копірайтери та потенційні замовники статей. Можна працювати віддалено, самостійно обираючи тематику статей, обсяг роботи і зручний час для виконання. За версією відомого журналу PC Magazine / RE, кращою біржею 2014 року визнана біржа копірайтингу eTXT.ru.

Хед-хантер

На кожному великому підприємстві, куди постійно потрібні співробітники, є вакансія менеджера з підбору персоналу. Особливих навичок така спеціальність не вимагає. Але людина цієї спеціальності повинен володіти комунікативними та організаторськими здібностями, умінням аналізувати ринок праці. Хед-хантер шукає людей, які найбільш підходять на займану посаду, проводить співбесіди.

Лайф-коучер

Професійний порадник-психолог, що володіє величезними знаннями в певній сфері діяльності. Проводить семінари, індивідуальні заняття. Він вчить мистецтву жити і досягати необхідної мети в кар’єрі, домагатися успіху в обраній спеціальності.

Асистент

Деякі авторитетні професії вимагають виконання великого обсягу роботи. Керівники, директора, артисти просто не встигають за всім стежити. Тому й наймають помічника, який робить доступну нескладну роботу. Але така професія вимагає бути «фахівцем широкого застосування», багато знати і багато в чому розбиратися.

Бейбі-сітер

Просто кажучи – няня для дитини. Але бейбі-сітер – дуже освічений педагог і психолог, він займається розвитком дитини і стежить за його здоров’ям. Мами і тата, які добре заробляють, можуть дозволити собі найняти хорошого фахівця.

Є також схожа по суті професія – консультант і помічник для літніх людей.

Аудитор

Незалежний експерт-аналітик, який може реально оцінити фінансову діяльність організації, перевіряє стан ділових паперів і дій в компанії. Вказує на недоліки з метою оптимізувати процес. Може бути запрошений компанією для моніторингу або призначений третьою особою для перевірки.

Веб-майстер

З розширенням сфери комп’ютерних технологій підвищується попит на професії, пов’язані з ним. Де написано, що програмістом і блогером може бути тільки чоловік? Жінки чудово впораються з подібними завданнями: створення та дизайн сайту, розміщення контенту на інтернет-сторінках. Крім того, знання комп’ютера необхідні зараз скрізь! Так що вдосконалюйтесь!

Байєр

Спеціаліст по закупкам товару в магазини модних аксесуарів, взуття, одягу. Піклуватися про хороше наповнення бутиків. Аналізує модні тенденції сезону, потреби покупців, якість товарів. Байєр збільшує авторитетність і успішність магазину, примножує кількість проданої продукції.

нові професії

Найбільш популярні професії 2017

Звичайно, вищеназвані професії будуть затребувані в суспільстві. Але деякі спеціальності, які зараз актуальні, не втратять своєї ваги і в майбутньому! У Вас є маса варіантів! Адже при бажанні можна заробляти навіть в соціальних мережах!

Які професії затребувані в нашому суспільстві найбільше? Які знання набути, щоб стати успішною? Як відчувати себе потрібною не тільки в своїй сім’ї, а й у суспільстві? Як отримати престижну роботу за фахом?

Відповіді на ці питання знайдені!

Найбільш затребувані і популярні професії нашого часу

Менеджер з туризму

За останні кілька років кількість вакантних місць на дану спеціальність значно зросла. При цьому паралельно виросла і заробітна плата. Деякі роботодавці пропонують своїм потенційним співробітникам пройти курси та стажування безпосередньо на підприємстві. В обов’язки менеджера з туризму входить вирішення питань про подорож та відпочинок клієнтів: бронювання авіаквитків і готелів, співпраця зі страховою компанією, аналіз пропозицій, тобто організація відпочинку на самих вигідних умовах.

Фітнес-інструктор

Сучасна жіноча професія, яка дозволить не тільки заробити пристойну зарплату, але і без особливих зусиль підтримувати себе у формі. Фітнес-інструктор веде індивідуальні та групові заняття, визначає необхідну інтенсивність навантажень, вибирає стиль тренувань і вправи для найкращого результату, захоплює заняттями спортом.

Медик

Медицину вибирає кожна третя жінка ще з самого початку свого трудового шляху. Як правило, високу заробітну плату в цій області можуть отримати тільки вузькопрофільні фахівці, а також працівники великих медичних центрів. Розширення спеціальностей і поява приватних клінік веде до появи нових робочих місць. Жінкам забезпечуються комфортні умови роботи, повноцінну відпустку, а також дотримання робочого графіка.

Бухгалтер

Професія бухгалтера продовжує залишатися затребуваною протягом останніх десяти років. Збільшення компаній веде за собою збільшення числа фахівців, які проводять фінансовий звіт організації.

Психолог

Практично в кожній великій компанії на сьогоднішній день є штатний психолог. Іноді його обов’язки розширюються. Додається необхідність мати знання в соціальній сфері, працювати в соціальних мережах.

Дизайнер

Для того щоб зайняти вакантне місце дизайнера, не обов’язково мати вищу освіту. Цілком достатньо буде і спеціалізованих курсів. Сучасні люди мають можливість і бажання оформити своє житло, офіс, кабінет, особистий двір або громадський парк в оригінальному стилі. Завдання дизайнера – продумати все до дрібниць: від вибору колірної гами до розміщення кімнатних рослин.

Перекладач

Працювати перекладачем можна і вдома, і в офісі. Наявність знань відразу декількох мов тільки вітається. Організації та компанії співпрацюють із закордонними фірмами, закуповують товари і техніку в інших країнах, приймають іноземних гостей. Послуги перекладача вкрай необхідні. Паралельно з офіційним працевлаштуванням можна підробляти репетиторством. Багато авторитетних фірми при підборі персоналу (менеджера, директора відділу) ставлять обов’язковою умовою знання англійської мови.

Для загального розвитку запам’ятайте і такі професії, які ще не дуже поширені, але неймовірно цікаві!

Хостес – домогосподарка, керуюча в готелі або приватному будинку.

Тітестер – фахівець з оцінки смакових якостей чаю, вина та інших напоїв (продуктів).

Стендист – працівник на виставках і показах, вміє привернути увагу до рекламованої продукції.

Деякі професії здаються нам навіть трохи смішними. Але не так давно слова «іміджмейкер», «піар-менеджер», «мерчендайзер» були новими для нас. Так що вибирайте, вивчайте, йдіть до успіху!

Російськомовну версію статті читайте на сайті “Самая любимая”!

Категорія : Про це говорять!

Коментарі закриті.