Кличем багатство на Новий рік. Прикмети, щоб водилися гроші у домі

Новий рік – це початок нового відліку, чистий лист, нова сторінка, краще життя. Загадуємо під ялинкою, щоб він був кращий за старий! Щасливіший, вдаліший, багатший! То ви вірите, що бажання, загадане в новорічну ніч, збудеться? А чи вірите, що є прикмети про гроші, які можуть допомогти прикликати багатство в дім? Наші бабусі і прабабусі вірили! І навіть перевірили! Тому прикмети і дійшли до нашого часу!

деньги под елкой

Дієві прикмети на Новий рік, щоб велися гроші

Для нас святкування нового року продовжується більше двох тижнів. Тому якщо ви забули зробити дійство в новорічну ніч – не біда! Встигнете зробити на Різдво чи щедрий вечір, щоб велися гроші. Врешті-решт, може воно виявиться ще дієвішим!

1346350816_yolkodolar

  • Перше і найважливіше правило – віддати всі борги до Нового року! Всі, до копієчки! Тоді цілий рік у вас вистачатиме грошей на все найнеобхідніше. У вас не буде потреби позичати.
  • Під святкову скатертину перед вечерею треба покласти купюру, і не найменшу. Підійде двадцятка чи п’ятдесятка. Тоді цілий рік у вас буде достаток на столі і не тільки на столі.
  • Після того, як всі повечеряють і вляжуться спати, двері защебніть на застібку. Візьміть чотири гривневі монети (або п’ятдесят копійок) і розкладіть в чотирьох кутках прихожої чи іншої кімнати, щоб були гроші цілий рік. Але рано-зранку, поки ще ніхто чужий не зайшов в хату, потрібно не забути зібрати «фінанси». Інакше той, колядники, куми, сусіди, чи просто ваш знайомий, може «забрати» ваше багатство.
  • 1 січня покладіть в холодильник (на самісіньке дно) червоний мішечок з монетами. І чекайте фінансової удачі.
  • Це уже напевно, сучасна, а не народна прикмета. У новорічну ніч, в кишеню покладіть копійки, а опівночі потрясіть ними. Дзвін монет супроводжуватиме вас цілий рік.
  • Новий рік обов’язково треба зустрічати в чомусь новому, це до достатку. Не лінуйтеся переодягтися, навіть якщо ви зустрічаете Новий рік вдома. Придбайте собі новий одяг, в крайньому разі, виберіть із гардеробу найновішу річ, яка у вас є. Ну, хоча б купіть собі нові шкарпетки)  В чому зустрічати 2017 рік, щоб вас супроводжувала фінаносова удача і здоров’я, ми уже розповідали. Читайте швидше!новогоднее_платьеооо

Прикмети на Новий рік 2016

2016 рік – високосний, тому не варто планувати на цей рік важливі події, як то весілля чи переїзд в нову квартиру. Хоча люди це роблять, і живуть досить непогано! А які існують прикмети на Новий рік 2016?

  • Якщо вам не зовсім щастило з грошима в 2015, то придбайте собі нові тапочки до новорічної ночі, а старі – спаліть разом із думками про негаразди. 2016 буде для вас набагато вдалішим!
  • Бажано на новорічну ніч наповнити гаманець грошима, і покласти їх туди побільше. Тоді вони будуть множитись і надалі. Які прикмети існують, щоб в гаманці були гроші, читайте на нашому сайті!

Це усі новорічні прикмети, які нам вдалося зібрати. Якщо вам відомі інші – поділіться з нами в коментарях!

Категорія : Про це говорять!

Коментарі закриті.