Біле озеро 2016: як зустріне гостей оновлена база відпочинку?

Біле озеро приваблює українців чистою цілющою водою з підвищеним вмістом гліцерину, чудовою природою і невисокими цінами. Що новенького запропонує відпочивальникам Біле озеро 2016?

Біле озеро – Рівненська перлина

Біле озеро (Рівненська область) – це прекрасне місце відпочинку. Однак, кількість відпочивальників тут дещо нижча ніж, як наприклад, на Світязі. Чи то про нього мало знають, чи умови проживання не такі комфортні. Базу відпочинку «Біле озеро» відкрили для простих людей лише 10-15 років тому. До того вона доступна тільки працівникам Рівненської атомної.

Детальну інформацію про природу та цілющі властивості води читайте тут. В статті також є умови, плюси і мінуси відпочинку, ціни станом на 2015 рік.

біле озеро рівненська, біле озеро кузнецовськ, біле озеро відпочинок

Біле озеро: відпочинок став комфортнішим!

Минулого року Біле озеро (Кузнецовськ) відвідала рекордна кількість гостей. Напевно, саме це стало поштовхом до поліпшення матеріальної бази оздоровчого центру. Що змінилося?

Відразу помітно, що зовнішній вигляд зони відпочинку став набагато привабливішим!

- З’явилися нові криті альтанки.

- Поблизу алеї встановлюють два десятки столиків із лавочками

- З’явилися додаткові контейнери для сміття.

- Тепер можна готувати шашлики на нових мангалах.

- Встановлюється гарний дерев’яний пірс.

- Наведено порядок в житловій зоні, на доріжках!

- По новому облаштовані клумби от-от вибухнуть пишним цвітінням!

Звичайно, магазинчиків тут поки що не побільшало, так що все беріть з собою.

45cfefb42e2bb1f17ffcd2a37948dbb8

Чекаємо, що колись-таки з’являться на пляжі біотуалети. На Шацьких озерах така ознака цивілізації зявилася тільки в 2015 році.

База відпочинку «Біле озеро»: нові меблі, оновлені стіни!

Будиночків на базі вистачає, хоч відпочивальники не дуже нахвалювали умови проживання. Меблі у кімнатах дуже застаріли, ремонт приміщень проводився дуже давно! Хоч ціни 2015 на проживання та харчування надзвичайно радували.

В 2016 маємо гарну новину: в будиночках проводиться ремонт!

Багато років під словом “ремонт” розуміли тільки фарбування деревяних поверхонь. Та Біло озеро в 2016 переживає кардинальні зміни в облаштуванні!

- Заміна дверей і вікон.

- Сучасний декор стін та стелі.

А в кімнати завезли новесенькі меблі:

- столи зі стільчиками;

- тумбочки та комоди;

- шафи та вішалки;

 – зручні ліжка!

І, як годиться, у нових кімнатах з’являться свіженькі матраци, подушки, а також набори постільної білизни. На момент написання статті роботи ще тривали, але до початку сезону (1 червня 2016 року) планують усе встригнути.

біле озеро рівненська, біле озеро кузнецовськ, біле озеро відпочинок

Про все це подбала Рівненська АЕС. Власне, і сам реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро» був побудований для працівників атомної станції. Хоча там можуть відпочити всі бажаючі.

Так що всі гайда на Біле озеро у Рівненській області! База відпочинку тепер має кращі умови!

Звичайно, оновити встигли не всі кімнати. Так що відпочивальники можуть вибирати: двомісні кімнати з ремонтом або прості «радянські» кімнатки, де наявні старенькі ліжка, тумбочки та дах над головою. За зручності прийдеться, звичайно заплатити трохи більше. Та в цілому ціни не дуже виросли.

Проте люди, які щороку їздять на Біле озеро стверджують, що для них відпочинком є чиста тепла вода, пляж і лісове повітря, тому будь-яке ліжко і дах для нічного сну їх влаштовує!

біле озеро відпочинок

А любителі комфортного відпочинку вибирають Шацькі озера або Буковель. Світязь теж вражає чистою та теплою водою з підвищеним вмістом срібла, проте інфраструктура щороку кращає. Тут немає проблем із пошуком номеру «люкс» з усіма можливими зручностями!

Біле озеро на Рівненщині: кому прибирати сміття?

На жаль, питання чистоти на пляжах та в лісочку стоїть досить гостро. Найближчу частину пляжу ще прибирають працівники бази, а от в лісі та самоорганізованому наметовому містечку гості усе ж нарікають на недостатній рівень чистоти. Нарікають, ставлять намети, і… залишають після себе нову купу сміття! Невже українців варто штрафувати, щоб вони зрозуміли, що в своєму природному домі не варто це робити! Якби кожен залишив порядок після себе, то можливо, наступного року приїхав би на чисте і охайне Біле озеро! Тому краще не нарікати, а прибрати! Не перетворюйте озеро на смітник!

Питання чистоти на озері не раз піднімалося на сесіях Кузнецовської міської ради. Деякі частини території орендували підприємці. Вони ж і беруть гроші на шлагбаумі з відпочивальників на в’їзді, пояснюючи це потребою «прибирати сміття». (Правда, декому все ж вдається всілякими способами ухилитися від цієї плати.) Однак, підприємці не готові прибирати увесь ліс, бо ж не вся територія їхня. На в’їзді на територію ніхто не питає, чи будете ви ставити палатку на засміченій території, чи ночувати в будиночках. Часто виходить, що відпочивальники платять на шлагбаумі, а потім змушені прибирати для себе місце для намету і навколо нього. Де ж правда?

Загалом, усім треба бути свідомішими. Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять! Наприклад, на біля багатьох озер Карпат, розташованих на території заповідників, розводити багаття та рибалити суворо заборонено! Зате там збереглася первозданна чистота і краса природи.

Про 7 найдивовижніших озер Карпат читайте на “Українських теревенях”.

Біле озеро ціни 2016

До початку відпочивального сезону ціни ще не сформовані. Але як тільки всі роботи будуть закінчені,  нас зможе прийняти Біле озеро, ціна на проживання та харчування буде оприлюднена на нашому сайті. Стаття  «Біле озеро: відпочинок і ціни» уже готується до друку.

біле озеро рівненська, біле озеро кузнецовськ, біле озеро відпочинок

Google

Категорія : Подорож Україною

Коментарі закриті.