5 помилок, яких необхідно уникнути при написанні супровідного листа

Коли пишуть супровідний лист, усі розуміють, відправляється одночасно незліченна кількість таких документів. Кожен кандидат на посаду це знає. Усі заявники з нетерпінням очікують відповіді. Багато хто, на жаль, отримує відмову або ж зовсім нічого не отримує. Чому ж так стається? Чому лише Ваше резюме та лист не отримують ніякого зворотнього зв’язку? На це може бути декілька причин! Це можуть бути незначні помилки у тексті чи перебільшена інформація про себе.

супровідний лист

Найбільш серйозні та найпоширеніші помилки перераховує один з представників  Joobleпошукача вакансій в Україні. Ви дізнаєтеся, як уникнути же невдач? Як збільшити свої шанси на отримання омріяної посади?

Неправильне звертання!

Дуже важливо вказувати у супровідному листі контактну особу. 75% усіх оголошень про роботу відноситься до особистого контактуце повинно бути обов’язково вказано в листі. На жаль, велика частина заявників ігнорують цей важливий аспект. Кандидат пише в своєму супровідному листі загальну фразу типу «Шановні колеги …», яка не особливо сприймається працедавцями. Буває ще гірше: у листі називається контактна особа, але її ім’я пишуть неправильно. Ця помилка призводить у більшості випадків до провалу, бо такий лист далі не читається! Ніхто не любить, коли хтось пише його ім’я з помилками.

Дуже маленький лист, який містить мало їнформації!

Мається на увазі, що для створення супровідного листа не приділяється належної уваги. Листи, як от наприклад, містять фрази «Виберіть мене, бо я так добре працюю. Чекаю Вашої відповіді» – не отримають відповіді.

Наявність помилок!

Цей пункт такий очевидний! Кожен кандидат повинен бути упевнений, що його супровідний лист та резюме написані без жодної помилки. Проте день у день організації отримують листи з великою кількістю помилок! Слід декілька разів перевірити написане, дати почитати знайомим, які знаються у граматиці.

Непрофесійно створена електронна скринька!

Адреси електронної пошти, такі як «1982huаfncwh@ukr.net» або «ivanovv15298ihjveіc@gmail.com», безумовно, не підходять для резюме та листів. Навіть якщо  ім’я пошти оригінально виглядає, але якщо це виглядає несерйозно та непрофесійно, то ніхто і ніколи Вам не відповість. Про це важливо знати. Створіть іншу електронну пошту, наприклад: ivanov.petr.manager@gmail.com.

Вибір неякісного шаблону з пошукових систем!

При введенні в стрічку пошуку в Google «шаблон супровідного листа», «шаблон для супровідного листа», Ви знайдете безліч результатів! Сайти наперебій обіцяють досконалий приклад шаблону для заповнення. Але будьте обачні: ці шаблони здаються привабливими, бо, безумовно, заощаджують багато часу. Але вони, зазвичай, дуже низької якості. Ці шаблони містять стандартні фрази і конструкції. Це лише загальний приклад, які підходять абсолютно усім. Досвідчені рекрутери відразу помітять, де був використаний шаблон. Подібні резюме вони відразу видаляють. Той, хто не робить ніяких зусиль, не заслуговує роботи.

Багато з цих помилок здаються простими і зрозумілими. Але уникнути їх важко. Ми можемо їх зробити абсолютно несвідомо. Але в переважній більшості помилок у документах можна запобігти. Необхідно максимально якісно та ретельно опрацювати супровідний лист і резюме для того, щоб надалі бути успішним і мати відмінну роботу!

Категорія : Про це говорять!

Коментарі закриті.